Zadzwoń Napisz Facebook Instagram
Podłoga do altany – plusy i minusy
Podłoga do altany – plusy i minusy

Plusy poszczególnych materiałów:

  • Deski tarasowe – łatwe w montażu i trwałe. Można je łatwo czyścić i konserwować, a także zapewniają przyczepność i bezpieczeństwo. Bez większej trudności dopasujesz do nich wystrój altany ogrodowej.
  • Kostka brukowa – wytrzymała przez długi czas. Ten rodzaj podłoża feruje szeroki wybór kolorów i wzorów. Kostka brukowa może być również używana do tworzenia ozdobnych wzorów na podłodze altany.
  • Płytki ceramiczne – są odporne na działanie wody i słońca, co czyni je dobrym wyborem dla altan w pobliżu basenu lub na tarasie.

 

Dodatkowe usługi związane z budową altany ogrodowej

Budowa altany z drewna to czasochłonne zajęcie i często karkołomne dla niewprawionych rąk. Właśnie dlatego polecamy Ci skorzystać z oferty gotowych altan drewnianych. Za pomocą wizualizacji możesz obejrzeć różne konstrukcje altany i wybrać tą najbardziej pasującą do Twojego gustu. Takie rozwiązanie pozwala na wcześniejszy wybór koloru i rodzaju pokrycia dachowego oraz barwy impregnatu na ścianach. Jeżeli posiadasz altanę w ogrodzie lub planujesz jej zakup, pamiętaj o orynnowaniu – dzięki temu deszczówka nie będzie się gromadzić wokół budowli.

W przypadku gotowych altan istnieje możliwość wybrania materiału na podłogę, między innymi podłogę sosnową. Dobrym decyzją jest również skorzystanie z usługi transportu gotowych elementów. Samodzielna budowa drewnianej konstrukcji nie powinna sprawić większego kłopotu. Mniej wprawione osoby mogą skorzystać z dodatkowej usługi montażu, by mieć pewność, że wszystko jest na swoim miejscu. Montaż przez fachowców trwa około 4 do 8 godzin w zależności od rozmiaru altany. W przypadku kiedy nie posiadasz dość miejsca lub przestrzeni na altanę,  zastanów się nad budową wiaty ogrodowej. Zabezpieczy ona przed deszczem i słońcem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl