Zadzwoń Napisz Facebook Instagram
Dostawa i montaż

Dostawa i montaż altan ogrodowych

Jesteśmy firmą, która stawia nie tylko na jakościowe materiały i dopracowane szczegóły, ale również sprawną dostawę i montaż altany, kiedy tylko pojawi się taka konieczność. Nasze gotowe altany drewniane powinny cieszyć od razu po zakupie, a proces składania może okazać się pracochłonny, dlatego wyciągamy pomocną dłoń. Jak wygląda montaż altany? Co należy wiedzieć o dostawie? Wszystkie najważniejsze informacje znajdują się poniżej.

Montaż altany ogrodowej

Jesteśmy dostępni do dyspozycji klienta od zainteresowania się ofertą po montaż i wykończenie. Chętnie doradzamy, pomagamy i wspieramy, ponieważ właściwy kontakt jest dla nas priorytetem. Nie inaczej jest podczas montażu. Nasze altany gotowe na działkę można kupić w łatwy sposób przez internet i złożyć samodzielnie lub zlecić montaż altany nam. Jak wygląda to w praktyce?

 

Bardzo ważne jest, aby przed transportem altanki przydomowej zadbać o teren – powinien być on odpowiednio wypoziomowany i przygotowany. Oczywiście jest możliwe postawienie altany na innym rodzaju podłoża niż ziemia, na przykład kostce brukowej, co cieszy się ostatnio dużą popularnością. Nie ograniczamy w kwestii wyboru właściwego miejsca. Ile trwa montaż altany? Czas składania altany lub domku narzędziowego zależny jest od wybranego modelu – zazwyczaj jest to od 4 do 8 godzin.

 

Montaż przeprowadzamy w miejscu docelowym, czyli na działce klienta. Cały proces opiera się na dokładnym złożeniu altany i przygotowaniu jej do użytkowania. Działamy na terenie całego kraju, więc chętnie dojedziemy do klienta. Warto zapoznać się z naszymi promocjami na montaż altany wliczony w cenę.

Transport altany do samodzielnego złożenia

Altany i domki narzędziowe, które wyprodukowane zostały w naszej stolarni dostarczamy do klientów z każdego regionu Polski. Kilometry nie są dla nas żadnym ograniczeniem, dlatego docieramy prosto pod wskazany adres. Koszt transportu w dużej mierze zależy od odległości do miejsca docelowego oraz wielkości zamówienia, dlatego polecamy wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dokładnych szczegółów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl